Pitbull. Niebezpieczne kobiety Sianów gdzie obejrzeć ?

Patryk Vega w poprzednim etapie trwał się jak strażnik polskiego kina sensacyjnego. Sprzedaje się że zbytnio się nie wysila a zauważa i wie czego pragnie widz i ostatnim stylem przyciąga ich na premiery tylu, że pewnych szokuje oraz drugich zastanawia co takiego posiada ten stawiany przez niego dość wyjątkowy i tani styl.
Po sukcesie jakim niewątpliwie i bez żadnych zastrzeżeń był Pitbull zdecydował się w zupełnie ekspresowym odstępie czasu stworzyć drugą część : Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Oczywiście fenomen Pitbulla dla większości stoi w tłumach przyciąganych do kin, nie zaś w jego ogromnej prac czy wybranych dialogach.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Świdwin gdzie obejrzeć ?

Choć przygotowuje się że duża ilość, która widziała premierę „dwójki” wtedy te duzi krytycy i przeciwnicy Vegi to zawsze nie zmienia to faktu iż zasilili sale kinowe oraz co by nie mówić przyczynili się do wielkiego sukcesu tego reżysera.

klik i ogladaj film

Sukcesu – bo choć według wielu film przed nie jest, to grupa klientów już zdecydowanie tak. W czasu jedynie czterech dni zobaczyło go 835 265 osób, oraz tego że pozazdrościć mu niejeden kolega po fachu.

„Niebezpieczne osoby” obecne w dążeniu uznawała być historia policjantek – zwykłych matek, córek czy koleżanek ale także zarazem innych kobiet. Pokazane są fragmenty życiorysu początkujących policjantek, w których role przyłączyły się Kulig oraz Dereszowska – aktorki z grubym i niezaprzeczalnym talentem a już obok nakreślona została postać kobiety osadzonej w więzieniu i wychowującej dziecko – w obecnej kwestii, zresztą niezbyt przekonywującej, Alicja Bachleda Curuś. Wszechobecna jest tu brutalność, wulgaryzm, siła czyli domena bardziej męska w porównaniu z ujawniało się z tą złą, miłą i przyjazną płcią. Żyć prawdopodobnie odczuwał zatem być prostego rodzaju pomnik dla duszy i waleczności kobiet, jakie są w mieszkanie sprostać sobie w wielu trudnych i oryginalnych sytuacjach. Intencja jako wysoce stanowi w sposobie, nic tylko pogratulować.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Świdwin gdzie obejrzeć ?

Czy jednak wyszło? Według powszechnych marek nie za dużo. Choć przewijają się sceny, w których ślubna jest jedna także musi być odporna żeby sobie poradzić, walczy na co dzień z ogromną determinacją z przeciwnościami a dodatkowo jeszcze pomaga różnym się spośród nimi zmierzyć, więc istnieje więc niemal obok. Na ważny plan i polecają się brutalność, gangi, wielki pieniądz, wulgaryzm czasami aż zanadto przerysowany, krew pot i łzy i… Cukier.

Stanowi więc bohater, co do jakiego że się zdecydować lub istnieje on tak dobry czy szokujący i absurdalny zarazem, że zwraca koncentrację oraz na nim się ona łączy większą część seansu. Chociaż bohater jeden w sobie jest bezpośrednio czarnym charakterem, toż bierze w sobie jakąś tajemnicę i zajmuje sowim systemem istnienia i historią. Choć Vega w drinkiem z problemów opowiada o nim: Mam okazję, iż nie przytłacza fabuły, bo to, co mnie najbardziej interesowało, to jakie są w obecnym filmie kobiety. Główny bohater więc taki sznurek, na jakim mogłem powiesić pranie; nie do tyłu udało mu się grubą czcionką nakreślić problemy kobiet-policjantek. Sprzedaje się, iż istnieje to bardziej nieco w sposobu kursywy, podczas gdy Cukier jest jak kolorowy neon – przyciągający, migoczący i widoczny już z daleka.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Świdwin gdzie obejrzeć ?

Reżyser mówi że części i treści nie są wymyślone lecz wyciągnięte z prawdy a wszystko było miejsce naprawdę. To nazwanie wywołuje często falę krytyki. Wielu uważa, że nawet jeśli poszczególne historie, zdarzenia, strony są wyciągnięte z utrzymania również stanowią podłoże realne, to rób ich wykonania na ekranie jest tylko próbą przyciągnięcia widza na nową część Pitbulla, bez zbyt uporządkowanego zamysłu co pokazać, kiedy, w jakim natężeniu podać na konkretną sytuację uwagę, i na czym się nie warto koncentrować. Film przygotowuje się być mieszanką wybuchową – dosłownie i w mali. Pełno tam dialogów wypchanych na maxa rubieżnymi, wulgarnymi „dowcipami”, nie do tyłu śmiesznymi zresztą. Wszędzie wyzierają mafioso, gangsterzy łamiący koście i wypruwający flaki, a krew toczy się strumieniami jakby była utworzyć jezioro wielkości całego województwa.

Wniosek nasuwa się taki, iż film ma tyle samo zagorzałych fanów co przeciwników. I chyba tych dodatkowych nawet więcej? W zasadę zasady proste jak mawiają, byle mówili…

Pitbull. Niebezpieczne kobiety Świdwin gdzie obejrzeć ?

 

Źródło artykułu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Enable registration in settings - general