Vivus

Vivus – pożyczka na każdą kieszeń

Pożyczka Vivus

Vivus to znana i doceniana w naszym kraju firma pożyczkowa, której zaufały tysiące Polaków. Jest to renomowana marka na rynku, która wytrzymuje stały napływ konkurencji i oferuje swoje usługi na niezmiennym od lat poziomie. Jest to jedna z większych firm na polskim rynku jeśli chodzi o udzielanie pozabankowych pożyczek, zarówno w placówkach jak i drogą internetową, którą preferuje rosnąca ilość klientów Vivusa.

Vivus to marka należąca do znanej grupy 4finance Group, czyli przodującej firmy w branży pożyczkowej, która jest obecna aż w 17 krajach świata. W chwili obecnej również w Polsce jest to jeden z liderów sprzedaży pożyczek on-line oraz sektora fintech. W Polsce firma została zarejestrowana i funkcjonuje dokładnie od 24 kwietnia 2012 roku. Vivus w całym toku swojej działalności wprowadza nowoczesne projekty i rozwiązania, z powodzeniem adaptowane również przez inne firmy pożyczkowe, funkcjonujące na polskim rynku. Vivus stawia nacisk nie tylko na prowadzenie placówek stacjonarnych, ale widać jego coraz mocniejszą pozycję w sieci, gdzie do końca 2017 roku na serwisie Vivus.pl zarejestrowanych było aż 1,5 miliona klientów! Od 2012 roku Vivus prowadzi bowiem sprzedaż pożyczek droga internetową, dzięki czemu dociera do każdego klienta, bez względu na miejsce jego aktualnego pobytu. Pożyczki stały się o wiele bardziej dostępne dla klientów, dzięki temu, iż nie muszą oni załatwiać zbędnych formalności, a wszystkie czynności związane ze złożeniem wniosku o pożyczki on-line, mogą wykonać z domu – wystarczy jedynie posiadać dostęp do Internetu i chwilę wolnego czasu na uzupełnienie wniosku i przesłanie go poprzez stronę Vivus.pl.

Pożyczki dostępne na stronie Vivus.pl charakteryzują się szeroką dostępnością i zróżnicowaniem oferty. Udzielane są osobom do 78 roku życia, które mają polskie obywatelstwo, dowód osobisty, numer telefonu komórkowego oraz konto bankowe. Oferta skierowana jest do osób, które spełniają powyższe wymagania i szukają pewnej, szybkiej gotówki na dowolny cel. Pierwsza pożyczka dla całkiem nowych klientów może wynosić maksymalnie do 3 tysięcy złotych – pula zwiększana jest przy kolejnej pożyczce, w przypadku bezproblemowej spłaty pierwszego zobowiązania. Cyklicznie Vivus oferuje atrakcyjne promocje, rabaty i darmowe nagrody dla swoich klientów – między innymi wakacyjne bony do wykorzystania na fly.pl czy całkowicie darmową pożyczkę bez odsetek. Warto śledzić oferty, by być stale na bieżąco z ich aktualną promocją.

Kategorie
  • All
  • Deals
  • Kupony
  • Promocje
  • Expired
0
Darmowa Pożyczka Vivus.pl plus bon 300 zł
Promocja
6 lat temu

Darmowa Pożyczka Vivus.pl plus bon 300 zł

0 zł 160 zł
-100%
Do każdej pożyczki Bon wakacyjny do wykorzystania na fly.pl 300 zł Darmowa Pożyczka Vivus.pl - to darmowa oferta pożyczek dostępnych dla nowych klientów. Jeśli nie korzystałeś jeszcze z vivusa to ...
Pokaż następne

Vivus - pożyczka na każdą kieszeń Vivus, pożyczka, firma pożyczkowa, Vivus.pl, pożyczki, sprzedaż pożyczek, pozyczki on-line

Enable registration in settings - general