sklep iHerb

User Rating: 5 (1 votes)

Sklep iHerb to renomowany sklep zielarski rodem z USA. Został założony w 1996 roku, a więc ma za sobą długoletnią tradycję i doświadczenie, podparte fachową wiedzą zatrudnionego personelu. iHerb to prawdziwi specjaliści medycyny naturalnej, którzy zdobyli popularność na całym globie, także propagując postawy proekologiczne i chroniące środowisko naturalne. Warto poznać ich asortyment i dokonać tanich, wygodnych zakupów, ponieważ w tym sklepie internetowym można znaleźć wszystko pod ręką.

sklep iHerb

Sklep iHerb w Polsce
Mimo iż firma działa na terenie USA, nie jest problemem zakupić ich towary z dostawą do praktycznie całego świata, w tym również do Polski. Obsługa sklepu internetowego jest wyjątkowo prosta i przyjemna. Najtańsza forma wysyłki kosztuje zaledwie 4 dolary, czyli właściwie to mniej więcej tyle, ile tania przesyłka kurierska na terenie naszego kraju! Płatność można wykonać kartą kredytową lub debetową. Warto wspomnieć, że kupując na iHerb nie korzystamy z usług pośredników, którzy często podbijają swoje ceny sprawiając, że zakupy do innego kraju okazują się całkiem nieopłacalne… Wszystkie produkty marki są oryginalne, świeże i zapakowane w taki sposób, by nie uległy otwarciu podczas transportu. Jakość i świeżość produktów ziołowych jest bowiem bardzo ważna dla każdego odbiorcy, bez względu na część globu, w której się znajduje. Standardowo dostawa iHerb do Polski trwa od 3 do 4 tygodni – może nie jest to najkrótszy czas, jednak zadowala biorąc pod uwagę lokalizację sklepu i koszt samej dostawy.

Zakres usług iHerb

Iherb to sklep zielarski oraz zajmujący się medycyną naturalną. Jego asortymentu okazuje się jednak znacznie szerszy. Początkowo sklep sprzedawał wyłącznie produkty ziołowe firmy St. John’s Wort, stąd też wzięła się jego nazwa. Obecnie w iHerb znajdziesz także zabawki i inne artykuły dla niemowląt, witaminy, karmę dla zwierząt, suplementy diety, naturalne kosmetyki, zdrową żywność, artykuły wegańskie czy artykuły dedykowane homeopatii i aromaterapii. Mimo zwiększenia zakresu asortymentu, znakiem rozpoznawczym iHerb jest propagowanie zdrowej żywności i postaw proekologicznych. O wielkości i renomie firmy świadczy to, iż w chwili obecnej oferuje ona w sprzedaży 35 tysięcy produktów ponad 1000 producentów. Niewątpliwą zaletą iHerb jest ogromny wybór produktów i bardzo dogodne przeglądanie ofert przez Internet. Mimo, iż od sklepu dzielą nas tysiące kilometrów, dzięki Internetowi możemy zrobić dogodnie zakupy, poznając cały asortyment sklepu. Warto dodać, że iHerb posiada w większości produkty, które w Polsce nie są dostępne nawet w najlepszych sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością. Dzięki iHerb można zamówić wiele produktów niedostępnych w naszym kraju, które dotrą pod wskazany adres kompletne i bez zbędnej zwłoki. Wszystkie produkty są bardzo dokładnie opisane, wraz z wymiarami/pojemnością opakowania, datą przydatności i indywidualnym numerem. Nie ma mowy, byśmy cokolwiek przeoczyli. Istnienie sklepu na rynku od blisko 20 lat świadczy o jakości produktów jak świadczonych usług, dlatego nie ma obaw co do tego, by robić w tym miejscu zakupy.

Promocje w iHerb
Ceny w iHerb wcale nie są wygórowane, a osoby stale śledzące stronę mogą zauważyć, iż sklep okresowo tworzy różne, ciekawe promocje. Warto na bieżąco śledzić stronę iHerb, ponieważ atrakcyjne kupony rabatowe i promocje są w stanie mocno obniżyć ostateczną cenę produktu, który mamy zamiar zamówić. Dla swoich klientów, sklep iHerb bardzo często proponuje korzystne promocje na zakup kilku produktów naraz, np., mocno obniżając cenę jednego z nich. Warto korzystać z promocji, ponieważ obniżki sprawiają, że wiele produktów ekologicznych i ziołowych z iHerb jest tańszych, niż gdybyśmy chcieli je kupić w Polsce, a przecież są one do nas przysyłane prosto z magazynów w USA.

  • All
  • Deals
  • Kupony
  • Promocje
  • Expired
iHerb, sklep zielarski, iHerb.com, zioła, zdrowa żywność, sklep ze zdrową żywnością, zakupy, USA
Rejestracja Nowego Użytkownika
Zarejestruj sie jako nowy klient otrzymsz darmowy prezent
Resetuj Hasło