Media Markt

Media Markt – market pierwszego wyboru
Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoriów. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.

DLACZEGO WARTO Kupować?
– znana marka,
– 46 sklepów stacjonarnych,
– bogata i zróżnicowana oferta produktów,
– promocje online i offline.

Każdy sklep sieci oferuje najszerszy na rynku wybór markowych produktów w najlepszych cenach. Klienci mogą wybierać zarówno spośród produktów wiodących marek międzynarodowych, jak i od rodzimych producentów. Sklepy Media Markt oferują także sprawny serwis konsumencki, uwzględniający m.in. przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, sprzedaż kredytową i ratalną, dostawę zakupionego towaru oraz serwisy: komputerowy i instalacyjny.

Kategorie
  • All
  • Deals
  • Kupony
  • Promocje
  • Expired
0
RABATY na wybrane AGD do 20%. Sprawdź! Media Markt
Deal
RABATY na wybrane AGD   RABATY na wybrane AGD do 20%. Sprawdź! Media Markt var uri = 'https://imppl.tradedoubler.com/imp?type(js)pool(536003)a(2954014)' + new String ...
Pokaż następne
Enable registration in settings - general