Księgarnia Internetowa PWN

Księgarnia Internetowa PWN – księgarnia wysyłkowa Grupy PWN, która funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. Początkowo w ofercie znajdowały się przede wszystkim publikacje Wydawnictwa Naukowego PWN, Wydawnictwa Szkolnego PWN i Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Z czasem Księgarnia poszerzyła swój asortyment o beletrystykę, podręczniki szkolne, publikacje naukowe. Obecnie w Księgarni Internetowej PWN oferowane są także książki w wersji elektronicznej – e-booki i audiobooki, książki obcojęzyczne, a także zabawki i gry dla dzieci, w tym zabawki kreatywne, edukacyjne i interaktywne, a nawet muzyka i filmy.

W Księgarni dostępne są podręczniki akademickie, książki naukowe i popularnonaukowe, słowniki języka polskiego i słowniki języków obcych. Polecamy publikacje z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, ekonomicznych, przyrodniczych, ścisłych, technicznych, rolniczych, weterynaryjnych oraz medycznych. Księgarnia proponuje zarówno tytuły specjalistyczne, jak i publikacje o charakterze przekrojowym i popularyzatorskim.

W ofercie znaleźć można również przewodniki turystyczne, pozycje z literatury podróżniczej oraz literaturę faktu. W Dziale Beletrystyka prezentujemy bestsellery, nowości, polecamy najświeższe zapowiedzi. W Księgarni Internetowej PWN znajdziecie Państwo dobrą literaturę w atrakcyjnych cenach: powieść obyczajową, prozę polską i obcą, kryminał, poezję i dramat, reportaże, biografie, publicystykę, poradniki, książki kucharskie, książki dla dzieci i młodzieży. Większość tytułów dostępna jest także w wersji elektronicznej.

Księgarnia Internetowa PWN ciągle poszerza swój asortyment. Innowacyjne podejście pozwala rozwijać ofertę w nowych kategoriach. Oferujemy bogaty wybór zabawek zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w każdym wieku, a także gier rodzinnych i towarzyskich. Księgarnia internetowa PWN udostępnia dwie formy płatności: przedpłatę i płatność przy odbiorze. Przy zamówieniach opłacanych on-line możliwy jest odbiór osobisty we wszystkich księgarniach PWN – dostawa do księgarni jest gratis. Zakupy w Księgarni Internetowej PWN to wygoda i szeroki asortyment.

Sprzedaż w Księgarni Internetowej PWN jest realizowana przez Ravelo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gottlieba Daimlera 2, 02-460 Warszawa, wpisane do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000442101, NIP 5252543576, REGON: 146437353, o kapitale zakładowym: 315 000,00 zł,

Kategorie
  • All
  • Deals
  • Kupony
  • Promocje
  • Expired
1
30% rabatu na książki
Deal
6 lat temu

30% rabatu na książki

30 %
30% rabatu na książki Wejdź zamów  i skorzystaj z wyprzedaży. Oferta ważna do wyczerpania zapasów var uri = 'https://imppl.tradedoubler.com/imp?type(js)pool(532456)a(2954014)' + ...
Pokaż następne
Enable registration in settings - general