Najtańsze pampersy Lupilu jakie znam

Pampersy Lupilu – Większość z nas posiada dzieci i wie jak kosztowne jest utrzymanie małego szkraba a co jeśli w rodzinie jest dwoje lub troje takich maluchów… Nie oszukujmy się macierzyństwo to co prawda wyjątkowy czas ale również bardzo kosztowny.

Najtańsze pampersy Lupilu jakie znam. Dużo lepsza jakość od firmy Pampers za cenę 18 zł.

Zakup samych produktów żywnościowych oraz ubrań to już w zestawieniu miesięcznym nie lada wydatek a niezbędne są jeszcze pampersy. Samą miłością dziecko nie żyje a gdzie kupić tanie pampersy? Czy wiecie co jest najczęściej kupowanym produktem dla dzieci? Smoczek? Nie. Każdy rodzic doskonale wie jak bardzo maluchom potrzebne są pampersy i to właśnie pieluchy jednorazowe najszybciej znikają ze sklepowych półek. Ogromna ilość ludzi ma dzieci czy zarabiają najniższą krajową czy też żyją ponad stan a pampersy niezbędne są każdemu dziecku.

Firma pampers uchodzi za najlepszą markę jeśli chodzi o pieluchy jednorazowe ale niestety nie wszystkich rodziców stać na wydatek rzędu 50 zł za paczkę. Często spotykaną marką jest Dada ale jakość produktu nie robi wrażenia. 1 pampers starcza na krócej niż w przypadku innych marek dlatego taki zakup się zwyczajnie nie opłaca. Wiele rodziców po wypróbowaniu pampersów firmy Dada zaobserwowało u swoich pociech podrażnienia i zaczerwienienia powracając do firmy Pampers. Pieluchy jednorazowe może nie są atrakcyjną zabawką zajmującą dziecko ale są niezbędne a obecnie odeszło się już od używania pieluch tetrowych.

Przychodzi taki moment kiedy większość z nas zastanawia się gdzie kupić tanie pampersy. Niestety pieluchy jednorazowe są drogie biorąc pod uwagę ilość potrzebnych w miesiącu paczek a firma Pampers należy do najdroższych z nich. Pampersy Dada choć o połowę tańsze nie zadowalają jakością. Tanie pampersy a przy tym dobra jakość to nie lada wyzwanie dla nie jednego rodzica. Marka Lupilu, której produkty można nabyć tylko w Lidlu wypuściła na rynek nowe pampersy. Lupilu i Lupilu Premium cieszą się ogromną popularnością a pieluchy jednorazowe w zatrważającym tempie znikają z półek niczym ciepłe bułeczki. Marka Lupilu wypuściła na rynek nie tylko tanie pampersy ale przede wszystkim bardzo dobrej jakości.

Paczka, w której jest 44 sztuki kosztuje 18 zł. Jest to z pewnością najniższa cena pampersów. Tanie pampersy z Lidla sprawiły, że wiele rodziców postanowiło wypróbować ten produkt i większość z nich zmieniła pieluchy firmy pampers na tanie pampersy Lupilu. Okazuje się, że pampersy Lupilu są lepsze niż Pampers. Po pierwsze cena jest dużo niższa a jakość pozytywnie zaskakuje. O dziwo tanie pampersy z Lidla stały się sporą konkurencją dla znanych i uznanych pieluch Pampers. Pieluchy są cieńsze i mają wyższy stan co pozwala na dogodne zapięcie troszkę pulchniejszym maluchom. Co ciekawe pieluchy jednorazowe z Lidla są lepsze też ze względu na chłonność ponieważ nie przemakają, nie rozrywają się a cena zdecydowanie przyciąga. Prawda jest taka, że obecnie ani Dada ani Huggies nie są dobrej jakości a to właśnie pampersy Lupilu robią prawdziwą furorę.

3 komentarze
  1. Na pampersy Lupilu wiele dzieci ma uczulenie, w tym moja córka. Prawdą jest, że są to tanie pampersy i wiele matek chwali sobie tą markę. Co do chłonności to też nie mogę się zgodzić. Córka zawsze była w nich przemoknięta. W oryginalnych pampersach ten problem nie występuje, ale tyle co osób to tyle różnych opinii.

  2. Firma Pampers nie jest już taka dobra jak kiedyś i niestety w nich po spaniu moje dziecko miało mokre ubrania a co najgorsze klej mniej trzyma i jedna reką sobie zdejmowala pampersa, pampers nie polecam jak dziecko nasika to przerywaja się.

  3. Pampersy ja zawsze kupuje w Lidlu lub w biedronce bo są bardzo dobrej jakości. Sporo osób narzeka na to że pampersy są bardzo drogie.Swietny artykół warto przeczytać szczególności młode mamy.

Dodaj Odpowiedź

Enable registration in settings - general