Logowanie Orange

Logowanie Orange – W tym momencie Orange jest jedną z najprężniej rozwijających się sieci komórkowych. Operator oferuje bowiem liczne usługi, które nierzadko są dużo lepsze od tych, które mogą zaproponować konkurencyjne sieci.

Logowanie Orange

Jeśli jesteś klientem Orange koniecznie załóż konto internetowe w serwisie Mój Orange, aby uzyskać jeszcze lepszą kontrolę nad swoimi usługami, takimi jak Internet Orange, czy SMS Orange. Z pewnością zastanawiasz się jak to zrobić.kreacje Image Banner 1220 x 400

Rejestracja Orange i Logowanie Orange

Nie ma nic prostszego niż rejestracja karty na orange. pl. Jeśli posiadasz usługi mobilne, wejdź na stronę www. orange. pl/rejestracja. Na ekranie pojawią się dwie opcje, „Jestem klientem Orange” i „Nie jestem klientem Orange”.

Oczywiście wybierz pierwszą z nich, a następnie wpisz numer telefonu, który masz zamiar zarejestrować. Kolejnym krokiem jest przejście weryfikacji obrazkowej. Na ekranie pojawią się cztery rysunki, a Twoim zadaniem będzie wybranie tego, który nie pasuje do pozostałych. Jeżeli nie jesteś pewny swojego wyboru kliknij „odśwież”, a strona wczyta nowy zestaw obrazków.

Kliknij przycisk „dalej”. Na wyżej podany numer telefonu operator wyśle Ci tymczasowe hasło weryfikacyjne składające się z czterech cyfr, które należy wpisać w odpowiednią rubrykę formularza. Hasło to ważne jest jedynie przez 30 minut. Jeśli w tym czasie nie uda Ci się go wpisać, koniecznym będzie przejście procesu rejestracji od początku. Kolejnym krokiem jest ustawienie loginu i hasła do serwisu. Jako login wybierz dowolną nazwę przez siebie wymyśloną, jeśli jednak kiedykolwiek jej zapomnisz- nie martw się!

Logowanie możliwe jest również przy pomocy numeru telefonu. Hasło natomiast nie może być takie samo jak login oraz musi zawierać przynajmniej osiem znaków. Najlepiej będzie, gdy użyjesz małych i wielkich liter, a także znaków specjalnych, wtedy będzie ono miało większą „siłę”, a tym samym Twoje konto stanie się bardziej bezpieczne. Następnie w odpowiednim miejscu podaj swój adres e-mail i koniecznie zaakceptuj regulamin portalu orange. pl klikając przycisk „Akceptuję”. Wyraź zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej, która znajduje się poniżej. Kliknij przycisk „dalej”. Następnie zaloguj się na swoją pocztę i otwórz e-mail weryfikujący. Kliknij w podany w nim link o nawie „Potwierdzam adres e-mail”. Przekieruje Cie on na stronę orange. pl. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z rejestracją lub logowaniem na stronie orange. pl dostępna jest specjalna instrukcja wideo, która powinna rozwiać Twoje wątpliwości.

Usługi stacjonarne-rejestracja

Jeśli natomiast posiadasz usługi stacjonarne do procesu rejestracji będzie Ci potrzebna umowa, gdyż znajduje się w niej PIN oraz numer ewidencyjny, które niezbędne są do rejestracji. Proces rejestracji w głównej mierze wygląda identycznie jak w przypadku posiadania usług mobilnych. Po weryfikacji obrazkowej należy jednak podać 6-cyfrowy PIN znajdujący się w umowie. W razie jakichkolwiek problemów możesz zadzwonić pod numer 510100100 w celu porozmawiania ze specjalistą lub obejrzeć wideo dostępne na www. orange. pl.

Logowanie

Logowanie na orange. pl jest banalnie proste. Aby zalogować się do serwisu Mój Orange kliknij przycisk „zaloguj”. Następnie podaj login lub numer telefonu oraz hasło. Pamiętaj, że poprzez kliknięcie „zapamiętaj mnie” będziesz mieć możliwość logowania do serwisu bez użycia hasła. Zapomniałeś hasła? Kliknij „Przypomnij hasło”, a dostaniesz SMS z jednorazowym kodem, lub e-mail z linkiem odblokowującym.

Brawo. Udało Ci się przejść proces rejestracji i logowania. Możesz już korzystać ze wszystkich usług dostępnych w serwisie Mój Orange.

Jeśli chcesz skorzystać online bez wychodzenia z domu kliknij w poniższą ofertę i zamów usługę online bez wychodzenia z domu:


 

1 Komentarz
  1. Ja sam korzystam z sieci Orange.I Jestem bardzo zadowolony z usług tej sieci korzystam od nich z internetu mobilnego. Mają znakomity zasięg u mnie na wsi zawsze mam co najmniej trzy kreski zasięgu.

Dodaj Odpowiedź

Enable registration in settings - general