Przejrzysta karta kredytowa PKO Banku Polskiego

Karta kredytowa  – Każdy bank w swojej ofercie posiada ofertę kart kredytowych dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Mnie zainteresowała opcja przejrzystej karty kredytowej, która dostępna jest w ofercie PKO BP.

Karta kredytowa PKO Banku Polskiego

Nazwa przyciąga bardzo, ale nie wzięła się znikąd, jej nazwa pochodzi od przejrzystych zasad korzystania z owej karty kredytowej. Bardziej jednak interesują nas wady i zalety tej karty, więc zaletą jest to, że karta posiada system bezpłatnych powiadomień SMS.

Jest to ogromnym plusem, ponieważ otrzymujemy powiadomienia o każdej transakcji przy użyciu przejrzystej karty kredytowej, o dostępnych środkach oraz o terminie spłaty. Informuje również o naliczeniu opłaty rocznej za kartę 3 miesiące przed czasem.

Kolejną zaletą korzystania z przejrzystej karty kredytowej jest to, że nie musimy posiadać wysokich dochodów, wystarczy tysiąc złotych netto miesięcznie. A, żeby zostać zwolnionym z opłaty rocznej, za obsługę karty wystarczy, dokonać operacji miesięcznych na średnio 600 złotych. Korzystając z przejrzystej karty kredytowej, możemy dokonać płatności zbliżeniowych, telefonem, oraz internetowych.

Dzięki karcie możemy dokonać płatności za rachunki czy inne przy użyciu rachunku karty. Najciekawszą rzeczą jest to, że kartą możemy zarządzać poprzez internetowy serwis ipko czy też z aplikacji mobilnej IKO. Dodatkowym plusem posiadania przejrzystej karty kredytowej jest to, że do jednego limitu możemy otrzymać dodatkową kartę, z której będziemy korzystać osobiście bądź ktoś z naszych bliskich. Przy czym Bank po raz kolejny nie będzie sprawdzał naszej zdolności kredytowej. Oczywiście powiadomienia otrzymamy z obu kart.

Przejrzysta karta kredytowa PKO Banku Polskiego

Do karty możemy oprócz obowiązkowego Ubezpieczenia spłaty kredytu wybrać ciekawy pakiet ubezpieczeń Ubezpieczenie na Szóstkę, z którym możemy zapoznać się w placówce PKO BP bądź też w serwisie internetowym Banku. RRSO dla przejrzystej karty kredytowej wynosi 15.35% przy limicie 6000 złotych. Mam nadzieję, że artykuł ukazuje, że oferta przejrzystej karty kredytowej PKO Banku Polskiego jest naprawdę świetną ofertą, która rzeczywiście posiada przejrzyste zasady korzystania.

Napisz swóją opinię

Dodaj Odpowiedź

Enable registration in settings - general