Inwestowanie w pożyczki TPW.

Inwestowanie w pożyczki TPW – W internecie znaleźć możemy dziesiątki sposobów inwestowania pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz żadnego wysiłku. Ogłoszenia, oferujące szybki zarobek już w ciągu kilkunastu dni znaleźć można na każdym portalu społecznościowym, nie brakuje ich także na serwisach z ogłoszeniami o pracy. Czy faktycznie da się zarabiać duże pieniądze korzystając jedynie z komputera? Jak odróżnić dobrą ofertę pracy w internecie od oszustwa? Na te, oraz kilka innych pytań odpowiadamy w poniższym tekście.

Inwestowanie w pożyczki TPW

Jedną z możliwości zarabiania w internecie jest inwestowanie w pożyczki społecznościowe, które cieszą się wśród Polaków bardzo dużym zainteresowaniem. Dzieje się tak, ponieważ są znacznie przystępniejsze niż pożyczki czy kredyty bankowe. Do skorzystania z pożyczki społecznościowej online skłania Polaków także ich zminimalizowana procedura, która pozwala na otrzymanie pożyczonych pieniędzy jeszcze tego samego dnia i to bez wychodzenia z domu. Aby klienci mogli korzystać z ofert pożyczek społecznościowych każda firma potrzebuje inwestorów, którzy za odpowiedni procent będą takowych pożyczek udzielać. Inwestowanie w pożyczki społecznościowe jest jednakże dobrym sposobem na powiększanie majątku tylko i wyłącznie, jeśli wybierzemy mądrego pośrednika.

Czym charakteryzuje się dobry pośrednik w inwestowaniu w pożyczki społecznościowe?

Dobry pośrednik, który umożliwi nam inwestowanie w pożyczki społecznościowe cechuje się przede wszystkim legalnym działaniem. Fakt, czy firma z którą chcemy nawiązać współpracę działa legalnie możemy z łatwością sprawdzić w kilku instytucjach. Są nimi rejestr działalności gospodarczych, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Urząd Skarbowy właściwy dla miejscowości rejestracji danej działalności. Każda z tych instytucji odpowiedzialna jest za przeprowadzanie wnikliwych kontroli działania instytucji pozabankowych o charakterze finansowym oraz nadzór legalności ich działania.

Kolejną cechą, charakteryzującą dobrego pośrednika jest stopa procentowa, którą otrzymują inwestorzy od każdej udzielonej pożyczki. Jak wynika z analiz rynku, które przeprowadziliśmy w ostatnim czasie, najwyższe oprocentowanie inwestorzy znaleźć mogą korzystając z usług firmy Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych. Rzeczone oprocentowanie wynosi 4% od kwoty udzielonej pożyczki w skali miesiąca. Sformułowanie w skali miesiąca oznacza, że inwestor otrzyma 4% od całej kwoty udzielonej pożyczki za każdy rozpoczęty miesiąc trwania umowy z pożyczkobiorcą.

Dlaczego inwestowanie w pożyczki TPW jest najlepszym rozwiązaniem?

Cechą wyróżniającą inwestowanie w pożyczki społecznościowe Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych jest ich system zabezpieczający każdego inwestora, którego nie można znaleźć u innych pośredników. Towarzystwo Pożyczek wzajemnych zobowiązuje się bowiem do odkupienia każdego długu od inwestora, jeśli udzielona przez niego pożyczka nie zostanie spłacona w ciągu trzech miesięcy od daty jej udzielenia. W skład otrzymanej przez inwestora kwoty wchodzi również należne mu oprocentowanie. W skrócie oznacza to, że nawiązując współpracę z Towarzystwem Pożyczek Wzajemnych żaden z inwestorów nie ma możliwości utraty zainwestowanych środków. Takiego systemu nie znajdziemy w żadnej innej instytucji finansowej zajmującej się pośrednictwem w pożyczkach społecznościowych.

Nowych inwestorów do Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych przyciąga także fakt, że z ich programu udzielania pożyczek społecznościowych skorzystać może każdy, kto spełni cztery podstawowe warunki:

ukończony 18 rok życia,
legitymowanie się aktualnym dowodem tożsamości,
polskie obywatelstwo,
posiadanie dodatkowych środków finansowych na inwestowanie.

Inwestowanie w pożyczki TPW jest niezwykle proste i przebiega całkowicie online. Każdy nowy inwestor po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dołączenie do programu otrzymuje dane do logowania w ich dedykowanym systemie. Na wspomnianej platformie zamieszczane są wszystkie, składane przez potencjalnych pożyczkobiorców, wnioski o udzielenie pożyczki. Inwestorzy samodzielnie wybierają pożyczkobiorcę, któremu chcą udzielić pożyczki. Robią to na podstawie wglądu w podstawowe dane osobowe potencjalnego klienta oraz informacji o kwocie, którą chce pożyczyć.

Po uzyskaniu prawa do udzielenia pożyczki każdy inwestor dostaje dokładne dane osobowe, stosowną umowę oraz numer rachunku bankowego, na który wykonuje przelew pożyczonej kwoty za pośrednictwem platformy TPW. Od tej chwili pożyczkobiorca ma 30 dni na spłatę swojego zobowiązania. Jeśli nie jest w stanie tego zrobić ma możliwość przedłużenia terminu spłaty jeżeli otrzyma zgodę inwestora oraz uiści stosowną opłatę. Kwota wspomnianej opłaty także wchodzi w skład zarobku inwestora i wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, w zależności od kwoty pożyczki.

Inwestowanie w pożyczki TPW jest niezwykle łatwe także z powodu możliwości dowolnej dyspozycji zgromadzonymi na koncie środkami finansowymi. Każdy inwestor może je przelewać na własny rachunek bankowy lub inwestować w udzielanie kolejnych pożyczek bez ograniczeń oraz ponoszenia dodatkowych opłat.

Towarzystwo pożyczek wzajemnych opinie

Napisz swóją opinię

Dodaj Odpowiedź

Enable registration in settings - general