Czy warto wybrać telefon z systemem iOS

Systemem iOS iPhone jest telefonem bardzo popularnym w dzisiejszych czasach i cieszy się uznaniem wśród dużej grupy zadowolonych użytkowników, w głównej mierze nastolatków, lecz coraz częściej sięgają po niego także dorośli, jednak czy ten smartfon jest słuszny zainteresowania i czy warto się w niego wyposażyć? Wiele osób twierdzi, iż popularność iphone wiąże się jedynie z prestiżem firmę Steve Jobs’a, czyli apple a same produkty są średniej jakości i zdecydowanie można kupić coś bardziej wydajnego w niższej cenie. Jednak pozory mylą i wbrew wielu opinii, iż płaci się jedynie za logo w przypadku tego smartfonu są jak najbardziej błędne!

systemem iOS

Wiele osób nie wie czy zdecydować się na zakup telefonu ze „stajni” Apple, czyli popularnego iPhone, jeżeli chcesz wiedzieć czy ten zakup jest słuszny sprawdź a nie pożałujesz!

Wydajność

Każdy z telefonów Apple jest wyposażony w unikalny system przeznaczony tylko do produktów z tym logiem — czyli iOS. Powszechnie jednak zdecydowana większość telefonów korzysta z systemu operacyjnego Android lub Windows Phone, gdyż opierające się telefony na przestarzałym systemie Java już praktycznie wychodzą z mody. Pomimo wielu zalet systemów od Microsoftu i mobilnego Linuxa nie są one w stanie dorównać „Jabłku”. Smartfony Apple iPhone funkcjonują bardzo płynnie i w ich przypadku nawet po dłuższym czasie eksploatacji nie trzeba się martwić o popularne w mowie potocznej „Lagi”. Podobnie do swojego stacjonarnego odpowiednika Linuxa nie utrudniają one w korzystaniu z urządzenia i można swobodnie poruszać się po menu iPhone. iOS ma również szeroką gamę aplikacji w swoim sklepie internetowym, domyślnie zainstalowanym w telefonie i oferuje bardzo wiele usług i gier, których nie spotkamy u konkurentów.

Mobilność

80% smartfonów produkowanych w obecnych czasach ledwo mieści się w kieszeni z uwagi na ogromny ekran, który często do złudzenia zaczyna przypominać wyświetlacz tabletu, jednak nie każdemu to odpowiada. Telefony są stworzone, przecież w głównej mierze do ich wykorzystania w każdym miejscu, a jest to bardzo utrudnione, gdy do przenoszenia urządzenia niezbędna jest torba lub plecak. Apple stawia na nieco mniejsze wyświetlacze, dzięki czemu telefon trzyma się przyjemnie i pewnie w dłoni, a ponadto nie ma najmniejszego kłopotu do włożenia ich do kieszeni jakichkolwiek spodni, co prawda nowsze modele iPhone produkowane są już z nieco większymi ekranami, jednak nadal nie przypominają one małego laptopa w przeciwieństwie do wielu konkurentów.

Zabezpieczenie przed kradzieżą

Apple z uwagi na dobro i bezpieczeństwo konsumentów wprowadziło szeregi zabezpieczeń dzięki, którym kradzież danych z telefonu jest bardzo utrudniona bądź całkowicie niemożliwa. Amerykańska firma umieszcza w swoich smartfonach metodę odblokowywania za pomocą okazania unikalnych linii papilarnych lub w przypadku nowszych modeli weryfikację właściciela po wyglądzie twarzy, co zupełnie eliminuje niebezpieczeństwo przed niechcianymi osobami. W tym momencie rodzi się pytanie, a co w przypadku gdy nie było zabezpieczenia na palec bądź twarz i złodziej może dobrowolnie korzystać z telefonu? Otóż nie ma takiej możliwości i IPhone jest niezdatny do użytku, gdyż Apple wprowadziło zaawansowaną możliwość blokady telefonu w przypadku kradzieży z poziomu dowolnego urządzenia z internetem, czyli innowacyjne iCloud. Telefon umożliwia również namierzenie urządzenia, jeżeli jest ono włączone przy wykorzystaniu technologii GPS. Plany złodziejów albo tych, którzy mają jakiekolwiek złe intencje wobec nas, zostają całkowicie zrujnowane.

Wytrzymałość

Pod tym aspektem można podzielić wytrzymałość iPhone na dwie kategorie:

a)Wytrzymałość akumulatora — pozwala spędzić na korzystaniu z telefonu wiele godzin bez przymusu podłączania go do energii elektrycznej, gdyż baterie pomimo swojej małej wielkości magazynują dużą ilość prądu.

b)Wytrzymałość fizyczna — Potłuczenie iPhone z uwagi na jego mały rozmiar jest bardzo utrudnione, ponieważ powierzchnia w razie upadku jest zdecydowanie mniejsza, podatno wyświetlacze zbudowane są z wysokiej jakości materiałów.

Systemem iOS

2 komentarze
  1. Według mnie nie warto.Dlatego że w ios niema sporo aplikacji ja sam używam telefon z androidem pobieram gry sporo gier w ios niema widziałem też że sporo aplikacji zarobkowych niema. Ja sam też nie potrafię wogóle korzystać z telefonu który ma ios.

  2. Według mnie warto ją sam korzystam z telefonu który ma system ios.Jestem bardzo zadowolony z jakości tego telefonu wszystko u mnie chodzi rewalacyjnie ma pamięć RAM 4 giga.Jest dużo możliwości korzystania z tego telefonu.Można też pobierac wiele gier

Dodaj Odpowiedź

Enable registration in settings - general