19 zł na głowę od nju

19 zł na głowę

19 zł na głowę

w parze za wszystko bez limitu i od 10 GB do 30 GB

Do rozdania 19 zł na głowę od Nju dla każdego – możesz rozmawiać i sms-ować bez limitu!

Dziś kolejne darmowe prezenty do zgarnięcia! Chyba nie ma osoby, która nie kocha rozmawiać lub chociaż sms-ować przez swój smartfon. Dla właśnie takich osób znany operator Nju przygotował swoją nową ofertę promocyjną, z której może skorzystać każdy! Oferta jest promocyjna i z pewnością nie ma podobnej konkurencja. Co ważne, operator oferuje dalsze zmniejszenie rachunku za telefon, jeśli użytkownik nie wykorzysta swoich pakietów. To brzmi całkiem sensownie i pozwala znacząco obniżyć opłaty za użytkowanie swojego smartfona.

Co ma do zaoferowania Nju?
Nju to znana firma, która szturmem wdarła się na rynek operatorów komórkowych i radzi sobie całkiem nieźle, dzięki swojej konkurencyjnej ofercie skierowanej do każdego. Operator Nju ma tym razem do zaoferowania atrakcyjną ofertę dla każdego nowego użytkownika. Dzięki temu każdy może rozmawiać i wysyłać SMS-y oraz MMS-y bez limitu do każdego innego operatora. Darmowe rozmowy obejmują także telefony stacjonarne. Oferta to koszt zaledwie 19 zł na głowę, bowiem można zaprosić do skorzystania z niej również drugą osobę! Wtedy od 10 GB do 30 GB Internetu, w tym 1,87 GB w ramach pakietu krajowego, również macie za darmo! GB są wspólne i rosną wraz ze stażem w usłudze „im dłużej, tym lepiej”. Po ich wykorzystaniu prędkość neta spada do 64 Kb/s, ale dalej można z niego korzystać. Zresztą, pakiet jest na tyle bogaty, że jego wyczerpanie wielu osobom sprawia problemy. Dla wygody klientów, w ofercie Nju z rachunkiem obowiązuje tylko miesięczny okres wypowiedzenia przy umowie na czas nieokreślony. Jeśli znajdziesz lepszego operatora, zawsze możesz odejść, bez żadnych dodatkowych konsekwencji czy kar za zerwanie umowy. W Nju się tego nie stosuje! Jeśli w parze nie wyczerpiecie wszystkich pakietów, zapłacicie za usługę jeszcze mniej niż wspomniane 19 złotych. Oferta jest jednak na wyczerpaniu, a chętnych na usługę nie brakuje!

Jak zdobyć atrakcyjny pakiet od Nju?
Uzyskanie pakietu na darmowe rozmowy, SMS-owanie i MMS-owanie to nic trudnego. Wystarczy zarejestrować się na stronie, zweryfikować konto i przystąpić do zabawy. Od użytkowników wymagamy jedynie rzetelnego i regularnego wypełnienia wysyłanych ankiet. Wspomniane ankiety są tworzone przez naszych partnerów biznesowych (w tym również przez Nju), dzięki czemu nasi użytkownicy dostają od nich atrakcyjne, darmowe prezenty. Wypełniać ankiety można drogą online – albo za pomocą urządzeń mobilnych, albo ze zwykłego komputera. Częściej wybierana jest jednak pierwsza opcja, dzięki której można wypełniać ankiety podczas podróży, powrotu z pracy lub w każdym innym miejscu, gdzie mamy przy sobie telefon czy tablet. Po zweryfikowaniu ankiety, każdy użytkownik portalu ma szansę na atrakcyjną wygraną! Dziś jest to pakiet 19 zł na głowę od Nju, jednak jutro może być coś innego. W zanadrzu mamy fajne darmowe prezenty za ankiety – między innymi karty podarunkowe, atrakcyjne upusty, rabaty czy nawet vouchery. Trzeba się jedynie śpieszyć, by je zdobyć i ubiec konkurencję! W końcu trzeba pamiętać o tym, że użytkowników zainteresowanych naszymi nagrodami nie brakuje!

Dlaczego warto walczyć o nagrody?
Dla naszych użytkowników każdego dnia mamy nowe, atrakcyjne prezenty. Co ważne, może zdobyć je każdy! Wystarczy jedynie rzetelnie i regularnie wypełniać ankiety i w ten sposób tworzyć szansę na wygraną. Liczba nagród jest ograniczona, a chętnych nie brakuje, dlatego nie wszyscy są w stanie co dzień wygrywać. Jeśli jednak dziś się nie uda, można spróbować jutro czy za kilka dni. Warto wspomnieć o tym, że nasze kupony rabatowe i promocje bardzo często obejmują codzienne zakupy – można dzięki nim obniżyć wysokość zwykłych zakupów lub kupić markowy sprzęt w promocyjnej cenie! Jeśli marzysz o zakupie sprzętu, a zawsze brakowało Ci pieniędzy to najwyższy czas powalczyć o atrakcyjne nagrody! Pamiętaj, że każdego dnia masz szansę na wygraną i tylko od Ciebie zależy, czy będziesz chciał ją wykorzystać.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartosz
Bartosz
5 lat temu

Uważam, że jest super oferta na przykład dla par, rodzeństwa, przyjaciółek itp. Jest dużo taniej niż w innych ofertach, płaci się za to co się wykorzystuje, wiec naprawdę warto skorzystać. Jeśli będzie się mało korzystać, to zapłaci się nawet mniej niż 19 zł. Polecam

Enable registration in settings - general