e-mail: kontakt@ofertanetia.pl
Wyślij SMS o treści "Netia" na nr 531 801 700 - oddzwonimy

Internet i telewizja Netia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietu internet i telewizja w Netii. Usługi dostępne są zarówno na liniach własnych Netii/Dialogu (linie telefoniczne – CU, sieci WAN/LAN – Ethernet) oraz liniach Orange/TP S.A. (wyłącznie linie telefoniczne, w przypadku technologii BSA wymagane jest posiadanie telefonu stacjonarnego).

Podane ceny uwzględniają zniżkę za fakturę elektroniczną. W przypadku faktur papierowych, abonament jest wyższy o 5zł/m-c netto/m-c (6,15zł brutto/m-c)

Router Netia Spot oraz dekoder Netia Player są udostępniane na czas trwania umowy. Po zakończeniu umowy urządzenia zwracane są Operatorowi.

USŁUGI DODATKOWE

Usługi dodatkowe aktywowane są automatycznie, można z nich zrezygnować w dowolnym momencie.

Pakiet Bezpieczny Internet

Pakiet Bezpieczny Internet to oprogramowanie zapewniające bezpieczne korzystanie z internetu. W skład aplikacji firmy F-Secure wchodzą:

  • ochrona antywirusowa,
  • firewall,
  • antyspam
  • kontrola rodzicielska

Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

Koszt: Dwa pełne okresy rozliczeniowe – 0,01zł/m-cod trzeciego okresu rozliczeniowego: 9,90zł/m-c

Wirtualny Dysk

Wirtualny Dysk to niezawodne zabezpieczenie i łatwy dostęp do Twoich plików z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.Miesięczna opłata abonamentowa za korzystanie z Wirtualnego Dysku nie będzie naliczana do momentu przekroczenia 1 GB zajętej przestrzeni. W miesiącu przekroczenia tego limitu zostanie naliczona opłata w wysokości 9,90 zł. Jeśli w następnym Okresie Rozliczeniowym liczba danych na Wirtualnym Dysku spadnie poniżej 1 GB, opłata nie będzie naliczana do następnego przekroczenia limitu.

Koszt: Wykorzystanie do 1GB danych – bezpłatnie, po przekroczeniu 1GB w okresie rozliczeniowym: 9,90zł/m-c

HBO HD

Wraz z Usługą Telewizyjną w każdym pakiecie aktywowana jest Opcja telewizyjna HBO HD, z opłatą abonamentową 1zł przez dwa pierwsze okresy rozliczeniowe, 25zł od trzeciego okresu rozliczeniowego.
Dajemy możliwość rezygnacji z Opcji HBO HD do końca 2. pełnego Okresu Rozliczeniowego bez naliczania Opłaty Wyrównawczej. Rezygnację należy zgłosić
najpóźniej na 7 dni przed końcem Okresu Rozliczeniowego. W przypadku braku rezygnacji do końca 2. pełnego Okresu Rozliczeniowego Abonent zobowiązuje się
do korzystania z Opcji do końca okresu, na jaki została zawarta Umowa Promocyjna. W przypadku złożenia rezygnacji do końca 2. pełnego Okresu
Rozliczeniowego, Abonent ma możliwość ponownego zamówienia Opcji z opłatą abonamentową w wysokości 25,00 zł miesięcznie.

Koszt: Dwa pełne okresy rozliczeniowe – 1zł/m-c, od trzeciego okresu rozliczeniowego: 25zł/m-c


Identyfikacja Numeru

Wraz z aktywacja Usługi Telefonicznej jednocześnie uruchamiamy usługę Identyfikacja Numeru – naliczana opłata w wysokości 0,01zł za pierwszy okres rozliczeniowy, od drugiego okresu 3,69zł brutto miesięcznie. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

Koszt: Jeden pełny okres rozliczeniowy – 0,01zł/m-c, od drugiego okresu rozliczeniowego: 3,69zł/m-c

Netia Spot to więcej niż router – to bezprzewodowe serce Twojego domu lub biura. Pozwala swobodnie korzystać z nieograniczonych zasobów internetu i zapewnia dostęp do świata cyfrowej rozrywki i pracy. Uruchomienie Netia Spota jest proste i intuicyjne – wystarczy go podłączyć, a skonfiguruje się automatycznie.

Netia Player to multimedialne urządzenie, które pozwala na odtwarzanie kanałów telewizyjnych oraz biblioteki filmów i seriali HBO, a także innych, płatnych i bezpłatnych wypożyczalni filmów na życzenie. Netia Player umożliwia również dostęp do wybranych serwisów internetowych, wyświetlanych na ekranie Twojego telewizora, w tym You Tube i Facebook. Za pomocą Netia Playera możesz także odtwarzać własne filmy i zdjęcia.

E-faktura (faktura elektroniczna) została wprowadzona z myślą o wygodzie naszych Klientów, zgodnie z obowiązującymi przepisami posiada taką samą wartość prawną jak dokument w formie papierowej. Plik z fakturą elektroniczną umieszczany jest w serwisie Netia On-line i zawiera zarówno samą fakturę jak i bezpieczny podpis elektroniczny. Aby zarchiwizować e-fakturę wystarczy, ze zapiszesz plik na dysku.

netia wrocław, netia opole, netia lublin, netia kraków, netia kielce, netia katowice, netia chorzów
Logotypy i znaki towarowe Netia zostały użyte w celach informacyjnych i są własnością Netia S.A.